تبلیغات مؤثرتری را برای مصرف کننده امروز ایجاد کنید

مصرف کنندگان کنجکاو تر و سختگیر تر از همیشه هستند. آنها انتظار دارند که کارها سریعتر انجام شود و با تبلیغاتی که به آنها منحصرا مربوط به آنهاست درگیر شوند. در واقع، ۹۱ درصد از کاربران تلفن همراه پس از دیدن یک آگهی مرتبط، خرید میکنند یا قصد خرید دارند.۱ این بدان معنی است که ایجاد تنوع وسیع تری از آگهی هایی که مختلف هستند، برای بازاریابان حیاتی است.

با ایجاد آگهی های متنوع و استفاده از یادگیری ماشینی گوگل، تبلیغات شما مفیدتر ، شخصی تر و مرتبط با افراد بیشتری خواهد بود. این بدان معنی است که آگهی های شما می توانند بیشتر نشان داده شوند و به دست مشتریان بالقوه، زمانی که دنبال محصولات شما هستند برسند. ما می دانیم که این نوع بهینه سازی کار می کند: به طور متوسط آگهی دهندگانی که یادگیری ماشینی گوگل را با چندین متن خلاقانه ترکیب میکنند، تا ۱۵ درصد کلیک بیشتری دریافت میکنند.۲

ایجاد آگهی های مرتبط در تعداد بالا می تواند یک چالش باشد، و محصولاتی مانند تبلیغات جستجوی واکنشگرا، تبلیغات تصویری واکنشگرا و کمپین های تبلیغات اپلیکیشن می توانند کمک کنند. به همین دلیل ما مفاهیم جدیدی را ارائه می دهیم تا بتوانید آگهی هایی را که مشتریان شما انتظار دارند ایجاد کنید.

از تبلیغات جستجوی واکنشگرای خود بیشتر بهره ببرید

بهترین شیوه های جدید برای گروه های تبلیغاتی جستجو

Apartments.com یک منبع اینترنتی پیشرو برای اجاره خانه و آپارتمان است. با استفاده از تبلیغات جستجوی واکنشگرا، این برند قادر به ایجاد آگهی هایی بود که در لحظات کلیدی در روند اجاره ، برای مردم مرتبط تر بود بود. در نتیجه، Apartments.com  ده درصد افزایش در کلیک را دید. ForRent.com، یک نام تجاری دیگر در شبکه های سایتهای Apartments.com،  شانزده درصد افزایش در کلیک با یک استراتژی مشابه را دید.

قدرت تبلیغات خود را اندازه گیری کنید

نوآوری هایی مانند تبلیغات جستجوی واکنشگرا می توانند به شما در ایجاد آگهی های مرتبط و شخصی سازی شده در تعداد بالا کمک کنند. با این حال، دانستن اینکه چه زمانی این آگهی ها ، حجم مناسبی از اطلاعات دارند می تواند یک چالش باشد. به همین دلیل است که ما قدرت آگهی را معرفی می کنیم.

شما “قدرت آگهی” را هم در زمان نوشتن یک تبلیغ جستجوی واکنشگرا و هم به عنوان یک ستون در Google Ads میبینید. با دامنه “ضعیف” تا “عالی”، این معیار ، میزان مرتبط بودن،  کمیت و تنوع آگهی شما را تعیین می کند. و با ترکیب شدن با بازخورد عملیاتی، “قدرت آگهی” باعث می شود که شما برای بهبود کارآیی تبلیغات خود، راحت باشید.

RSA_Creation_New.max-1000x1000
با استفاده از" قدرت آگهی" تبلیغات جستجوی واکنشگرای موثرتری ایجاد کنید

“قدرت آگهی” به عنوان یک ستون در اوایل ماه سپتامبر، و در رابط کاربری ایجاد تبلیغات جستجوی واکنشگرا، طی چند هفته آینده در دسترس خواهد بود. پشتیبانی برای تبلیغات نمایشی واکنشگرا در ماه های آینده دنبال خواهد شد.

برای شروع کار با “قدرت آگهی”، توصیه می کنیم به عنوان عنوانهای مجزا، توضیحات و سایر چیزهای مفید را تا جای ممکن ارائه دهید. این امر به یادگیری ماشینی گوگل کمک می کند تا تعداد بیشتری از ترکیب های تبلیغاتی مرتبط و موثر را تولید کند.

  • برای یک تبلیغ جستجوی واکنشگرا، عنوانها و سرفصلهای زیادی را تا جایی که برای کسب و کارتان مفهوم دارد ارائه دهید. اگر برای شروع کار مشکل دارید، توصیه میکنیم روی ایجاد حداقل ۵ عنوان تمرکز کنید.
  • برای یک تبلیغ تصویری واکنشگرا، حداکثر ۱۵ تصویر و پنج لوگو، عنوان و توضیحات برای هر تبلیغ ارائه کنید.

اپلیکیشن خود را تا حد زیادی ارتقا دهید

بازاریابان اپلیکیشن همچنین به سمت متون خلاقانه گوناگون تری میروند. با کمپینهای فراگیر اپلیکیشن، یادگیری ماشینی گوگل به طور خودکار متنهای خلاقانه شما را با محتوای صفحه اپ استور/ پلی استور شما ترکیب میکند تا تبلیغات شخصی سازی شده و مرتبط را در تعداد بالا بسازد.

توصیه می کنیم حداقل چهار تا پنج متن، ویدیو و تصویر را در طول و اندازه های مختلف ارائه دهید. اگر دنبال راهنمایی بیشتری هستید، ما یک دوره آنلاین برای کمک به طراحی و بهینه سازی کمپین فراگیر اپلیکیشن داریم. اگر میخواهید درباره ارتقاء اپلیکیشن خود در تبلیغات گوگل بیشتر بدانید، میتوانید دوره های دیگری را در g.co/learnappads مشاهده کنید.

۱. گوگل / خریداری شده، آوریل ۲۰۱۷

۲. اطلاعات داخلی گوگل

منبع: بلاگ گوگل

تبلیغات در گوگل ایران وردز

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

This Post Has One Comment

  1. سلام

پاسخی بگذارید

Close Menu
×

Cart