سرویس تبلیغاتی گوگل ادوردز چیست؟

گوگل اَدوُردز، سرویس تبلیغات گوگل برای کمک به کسب و کارهاست. این سرویس به شما کمک میکند با نمایش داده شدن در صفحات نتایج جستجو، کسب و کار خود را به هزاران نفر در سراسر دنیا که در جستجوی شما هستند معرفی کنید.

چرا قیمت شما بیشتر از قیمت روز دلار است ؟

به این دلیل که قیمت دلار حواله بالاتر از قیمت اسکناس است. همچنین ارسال پول به خارج از کشور شامل کارمزد صراف، کارمزد بانک واسط و کارمزد بانک دریافت کننده در مقصد به علاوه هزینه های نگهداری سایت و مدیریت پنل شما میشود و همه این موارد دلیل بالاتر بودن قیمت پنلهای ما نسبت به دلار است.

آیا دامنه های ir میتوانند از ادوردز استفاده کنند؟

بله. گوگل محدودیت دامنه های ir  را رفع کرده و آگهی دادن امکان پذیر است.

حداقل هزینه لازم برای تبلیغ در گوگل چه مقدار است؟

حداقل مقدار لازم برای تبلیغ در گوگل ۱ سنت به ازای هر کلیک و مراجعه به سایت میباشد.

آیا امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

پس از فعال شدن تبلیغ شما، گوگل به ما امکان بازگشت وجه را نمیدهد. پس لطفا قبل از خرید سرویس و فعال کردن تبلیغ خود دقت کنید.

مدت زمان لازم برای فعال شدن آگهی چقدر است؟

زمان لازم برای تایید تبلیغ توسط گوگل از چند دقیقه تا حداکثر ۲ روز میباشد.

دلیل تغییر مکرر قیمت سرویس ها چیست؟

به دلیل نوسانات شدید نرخ ارز ، ناچار به تغییر قیمت ها و ارائه سرویس متناسب با نرخ روز ارز میباشیم. دلیل بالاتر بودن قیمت سرویس نسبت به نرخ ارز موجود در بازار، هزینه های انتقال ارز به خارج از کشور ، دادن مالیات به دلیل ثبت شرکت خارجی ، و همچنین هزینه های جانبی ویزا کارت یا مستر کارت میباشد.

متوسط بازدید از سایت پس از قرار دادن تبلیغ چقدر افزایش می یابد؟

افزایش بازدید از سایت بستگی به محصول شما، رقبا ، قیمتی که به ازای بازدید از تبلیغ پرداخت میکنید ، رتبه سایت شما در گوگل ، کلید واژه ها …………..

گوگل چه آمارهایی را از پس از گذاشتن تبلیغات در اختیار ما قرار می دهد؟

ریز هزینه های پرداختی شما به ازای هر کلید واژه، ساعات بازدید از تبلیغ ، گروه سنی افراد بازدید کننده به تفکیک مرد و زن ، کشورهایی که از آگهی بازدید کرده ه اند، عبارتهای جستجو شده که منجر به بازدید آگهی میشوند و بسیاری جزئیات دیگر که ما بسته به نوع آگهی و زمینه کاری شما در اختیارتان قرار میدهیم.

آگهی چه مدت فعال است؟

تا زمانی که در حساب شما موجودی باقیمانده باشد، بسته به تنظیمات بودجه روزانه و ساعات نمایش، آگهی شما فعال میباشد.

آیا آگهی در صفحه اول گوگل قرار میگیرد؟

قرار گرفتن آگهی در صفحه اول مستقیما با بودجه پرداختی به ازای هر کلیک، رقبای شما، کیفیت و همچنین قدمت سایت شما دارد. برای رفتن به صفحه اول، ما آنالیز تبلیغ و جزییات را در اختیار شما قرار میدهیم تا با مشورت خودتان کیفیت آگهی را افزایش دهیم.

گوگل چه فاکتورهایی را برای رفتن آگهی در صفحه اول مورد بررسی قرار میدهد؟

سئوی سایت شما، سابقه فعال بودن سایت ، رقبای شما و همچنین میزان مبلغی که حاضر هستید برای بودن در صفحه اول پرداخت کنید، همگی تاثیر گذار هستند. توجه کنید که پرداخت مبلغ بیشتر لزوما نمیتواند شما را لینک اول یا حتی صفحه اول قرار دهد ولی در اغلب موارد تاثیر به سزایی دارد.

 

 

در صورت داشتن سوالات بیشتر لطفا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

 

Close Menu
×

Cart