معرفی هوش مصنوعی گوگل

طی چند سال گذشته، دنبال تحقیقاتی بوده ایم که منعکس کننده تعهد ما برای در دسترس قرار دادن هوش مصنوعی برای همه افراد باشد.  از بینش کامپیوتری تا تحقیقات مراقبتهای بهداشتی تا AutoML ، به طور فزاینده ای تاکید بر پیاده سازی تکنیکهای یادگیری ماشینی در تقریبا همه کارهایی که در گوگل انجام میدهیم، داشته ایم. تحقیق ما متمرکز بر توسعه و ادغام درون محصولات و پلتفرمهای گوگل بوده است. 

برای انعکاس بهتر این تعهد، در حال متحد کردن تلاشهایمان تحت هوش مصنوعی گوگل “Google AI” هستیم که شامل مدرن ترین تحقیقات در حال اجرا در سراسر گوگل است. به عنوان بخشی از این تحقیقات ، سایت هوش مصنوعی گوگل را توسعه داده و کانالهای موجود تحقیقات گوگل، شامل همین وبلاگ و توییتر و گوگل پلاس وابسته به آن را به هوش مصنوعی گوگل تغییر نام داده ایم. و اگر دنبال اطلاعاتی هستید که روی سایت research.google.com یا شبکه های اجتماعی مرتبط به آن بود، ناراحت نشید، اطلاعات هنوز همونجا موجود هست. همه لینکها به محتوای سایت قبلی تحقیقات گوگل پستهای وبلاگ یا توییتها، همگی به سایت جدید تغییر مسیر داده میشوند.

کانالهای هوش مصنوعی گوگل به نمایش وسعت تحقیقات گوگل، نوآوری ها و نشریات به علاوه بسیاری محتوای هیجان انگیز جدید پیش رو ادامه میدهند. ما شما را تشویق به کاوش کردن میکنیم و مشتاقانه به آوردن آخرین آپدیتها و نتایج گوگل در هوش مصنوعی و سرتاسر بسیاری از حوزه های تحقیقاتی دیگر ادامه میدهیم.

منبع: وبلاگ هوش مصنوعی گوگل

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Close Menu
×

Cart