آیا تبلیغ در گوگل ارزش هزینه کردن دارد؟!

برچسب ها آیا تبلیغ در گوگل ارزش هزینه کردن دارد؟!

تبلیغ در گوگل بزرگترین شبکه ی تبلیغاتی PPC (پرداخت هزینه به ازای دریافت کلیک) در سراسر جهان می باشد. نه تنها شرکت های بزرگ برای هدایت ترافیک به وب سایت های خود از آن استفاده می کنند، بلکه بسیاری از کسب و کارهای محلی و کوچک نیز از آن جهت جذب مشتری استفاده می کنند. اگر قبلا از تبلیغ در گوگل استفاده نکرده اید، احتمالا برایتان سوال شده  که ” تبلیغ در گوگل ارزش هزینه کردن دارد؟ ” ساده ترین پاسخ این است : بله دارد . با این حال، احتمالا شما نیاز به بررسی برخی موارد برای قانع شدن دارید؟ با ما همراه باشید.

تبلیغ در گوگل به شما نتایج سریع می دهد !

یکی از شگفت انگیزترین مزایای تبلیغ در گوگل این است که نتایج آن بسیار سریع هستند. به محض اینکه شما کمپین تبلیغ در گوگل خود را راه اندازی کنید و این کمپین توسط گوگل تایید شد، می توانید در عرض چند دقیقه شروع به دریافت ترافیک کنید. به سادگی کلمات کلیدی و حداکثر هزینه ی کلیک را وارد کنید و سپس اندکی صبر کنید تا ورود ترافیک بسیار چشمگیری را در وب سایت خود مشاهده کنید. این بدان معنی است حتی شما می توانید در همان روز که تبلیغ در گوگل خود را راه اندازی کرده اید شروع به فروش محصولات و یا ارائه ی خدمات خود کنید. با مشاهده این نتایج فوق العاده در عرض چند دقیقه، شما تعجب خواهید کرد که چرا تا به حال برای هر روش تبلیغاتی دیگری هزینه کرده اید!

برخلاف سایر روش های بازاریابی دیجیتالی مانند سئو ، انتظار و صبر در تبلیغ در گوگل بی معنا است. استراتژی های دیگر می تواند چندین ماه طول بکشند تا نتیجه حاصل از آن قابل مشاهده باشد ، اما گوگل ادوردز به این صورت عمل نمی کند. شما همچنین مجبور نیستید هزینه ی اولیه زیادی را برای تبلیغ در گوگل در نظر بگیرید ، بلکه می توانید با هزینه اندک کمپین خود را راه اندازی کنید و سپس در هز زمان که تمایل داشتید هزینه های بازاریابی خود را افزایش یا کاهش دهید. این اصل به شما کمک می کند که خیلی راحت با کمترین هزینه ی ممکن تبلیغات کلیکی را برای تجارت خود امتحان کنید و با همان هزینه اندک نیز بازخورد دریافت کنید.

تبلیغ در گوگل دارای پتانسیل نامحدود است !

اگر شما به دنبال استراتژی بازاریابی مقیاس پذیر هستید، پس تبلیغات در گوگل راه حل کاملی برای شما می باشد. با میلیون ها کلمه کلیدی موجود و امکان افزودن کلمات جدید در هر زمان ، تقریبا مخاطبان نامحدودی برای جذب به وب سایت شما وجود دارند. هنگامی که شما یک کمپین سودآور PPC راه اندازی کردید ، همیشه می توانید با افزایش بودجه ی روزانه تعداد کلیک و در نتیجه ورودی وب سایت خود را افزایش دهید . از آنجا که کلمات کلیدی در یک به صوت مزایده ای رتبه بندی می شوند، با پرداخت بیشتر به ازای هر کلیک، جایگاه بالاتری برای نمایش تبلیغ خود کسب می کنید . اگر شما در حال حاضر در جایگاه چهارم هستید با افزایش هزینه به راحتی می توانید به جایگاه دوم  برسید. معمولا هرچه تبیلغ در جایگاه بالاتری به نمایش در بیاید کلیک و در نتیجه ی ورودی بیشتری را دریافت می کند.

تبلیغ در گوگل را در هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید متوقف کنید !

به طور کلی، یکی دیگر از مزایای گوگل ادوردز و تبلیغ در گوگل این است که اگر کمپین شما سودآور نباشد، می توانید آن را در هر زمان متوقف کنید. سایر تکنیک های بازاریابی مانند سئو و بازاریابی اغلب دارای قرارداد های چند ماهه هستند. این به این معنی است که اگر یک قرارداد ۶ ماهه سئو  را امضا کنید و پس از ۳ ماه بهبودی را مشاهده نکنید، مجبورید هزینه ی آن را پرداخت کنید. برای برخی از کسب و کارها، این می تواند سبب از دست دادن مقدار زیادی از سرمایه شود .با این حال، با استفاده از  تبلیغ در گوگل ، می توانید یک کمپین را در عرض چند ثانیه متوقف کنید و حتی اگر می خواهید آن را بعدا فعال کنید، آن را برای مدتی متوقف کنید. این مزیت به شما توانایی کنترل امور مالی خود را می دهد و به این معنی است که هزینه ی تبیلغاتی گوگل ادوردز شما هرگز  هدر نمی رود

 با گوگل ادوردز یک قدم از رقبای خود جلوتر باشید !

مهم نیست که در کدامیک از حوزه های کاری فعالیت می کنید ، شما همیشه دارای رقبایی هستید که دائما سعی در جذب ترافیک وب سایت شما دارند . تفاوتی ندارد که آنها تبلیغ در گوگل و یا سئو را برای وب سایت خود انجام دهند، رقابت همیشه شدید خواهد بود. خوشبختانه تبلیغات در گوگل به شما این امکان را می دهد که با هزینه ی  صحیح از رقیب خود پیشی بگیرید . اگر رقبای شما در زمینه سئو سرمایه گذاری زیادی برای دست یابی به جایگاه اول در گوگل کرده اند، شما به راحتی می توانید آنها را با یک کمپین تبلیغ در گوگل از جایگاه خود خارج کنید . با صرف هزینه کلیک برای هر کلیدواژه می توانید به راحتی جایگاهی حتی بالاتر از افرادی که برای سئو هزینه های هنگفتی کرده اند به دست بیاورید. حتی اگر آنها در حال حاضر یک کمپین تبلیغات در گوگل را اجرا می کنند، شما همیشه می توانید آنها را غافلگیر کنید با افزایش هزینه کلیک جایگاهی بالاتر از آن ها به دست بیاورید ، این کار  نه تنها  باعث می شود که آن ها ترافیک و کلیک های خود را از دست بدهند، بلکه فرصتی برای شناسایی و معرفی وب سایت خود به تمامی کاربران را به دست می آورید.

در نهایت به این موضوع می رسیم که آیا تبلیغ در گوگل ارزش هزینه کردن دارد 

بنابراین آیا واقعا هزینه کردن برای تبلیغ در گوگل ارزش دارد؟ یا باید بر روی روش های تبلیغاتی دیگر سرمایه گذاری کنید؟ فکر می کنم پاسخ این سوال روشن است: تبلیغ در گوگل قطعا ارزشش را دارد! تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز نه تنها اجازه می دهد که کسب و کار خود را برای میلیون ها نفر تبلیغ کنید، بلکه با توجه به این حجم ورودی ، گران قیمت نیز محسوب نمی شود . همچنین گوگل ادوردز به شما امکان شروع ، توقف و تنظیم هزینه ها را در هر زمانی می دهد این مورد یکی از اصلی ترین دلایلی است که سبب محبوبیت بیشتر  گوگل ادوردز در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی می شود .

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Close Menu
×

Cart