تحقیق کلید واژه در سال ۲۰۱۸: تطبیق، مدیریت و حفظ دید در گواهینامه ها به طور فزاینده بصری

گوگل در سال ۲۰۱۸ به یک ابزار به طور فزاینده بصری و غنی از ویژگی تبدیل می شود. روزهای تایپ عبارت در  موتور جستجوگذشته است و به سادگی با کلیک کردن به یک وب سایت با رتبه بالا، تغییر یافته است. امروز، گوگل به طور فزاینده ای برای پاسخ دادن به سؤالات در SERPs بلافاصله پاسخ گوید یا به یک پرسش در یک پاسخ پاسخ می دهد و یا باعث می شود که ما یک رستوران رزرو کنیم.

این ویژگی های غنی بیشتر و بیشتر در چشم انداز جستجو تسلط دارند. و آنها ما را وادار می سازند که چگونه دید ما را در اینترنت حفظ کنیم و چگونه کاربران از طریق کلیک بر روی آنها دسترسی پیدا کنند.

مقاله اخیر من ۵ راه برای ایجاد وب سایت خود را در SERPs برجسته در جزئیات برخی از تولید محتوا که بیشترین فرصت را فراهم می کند گوگل به طور فزاینده غنی از ویژگی های رهبری صفحه نتایج ارائه شده است. اما همانطور که نیکولای استایانوف در راهنمای ۲۰۱۶ خود در مورد کلیدی تحقیقاتی نوشت: «کلمات کلیدی ستون فقرات جستجوگرها» هستند، من فکر می کنم این هنوز مورد است، حتی اگر SERPs اکنون کاملا متفاوت با دو سال قبل است.

پس چگونه می توانیم اطمینان حاصل کنیم که بازی تحقیقاتی کلیدی ما، پیشرفت گوگل است؟

همان اصول

درک چگونگی استفاده از کلمات کلیدی در هنگام بهینه سازی سایت و محتوا، همچنان در بهبود و مدیریت دید آنلاین شما به طور مرکزی است. عنکبوت موتور جستجو هنوز هم متن و لینک ها را از طریق اینترنت به صورت خالی می بینند تا بدانند که چه محتوایی مناسب و معتبر به نمایش داده می شود.

همانطور که همیشه انجام می شود، عبارات کلیدی می توانند در رقابت پذیری متفاوت باشند.

احتمالا تعداد پرس و جو های کوتاه (یک کلمه) به تعداد زیادی صفحات نمایه شده در Google وجود دارد و از این رو نتیجه می گیرد که تلاش و بودجه برای تلاش و رتبه بندی آنها می تواند غیر قابل پیش بینی باشد. مثلا بیمه را در نظر بگیرید

عبارات متوسط (دو یا سه کلمه) می تواند رقابت را محدود کند و همچنان حجم های جستجوی بالا را مشاهده می کند. عبارات بلند مدت (چهار یا چند کلمه) می توانند رقابت را حتی بیشتر کاهش دهند، اما حجم جستجو های پایین تر را مشاهده می کنند.

البته، عبارات کلیدی طولانی تر هنوز هم می توانند رقابت زیادی داشته باشند و رتبه بندی برای کوتاه ترین نقطه ها قابل دستیابی است. این همه بستگی به بخش وب سایت شما دارد و نوع محتوایی که سایت شما را پوشش می دهد. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که برخی از عبارات کلیدی ممکن است بهتر برای ارائه ترافیک بیش از تبدیل، و بالعکس. مکان ها، زبان ها، فصول، گرایش های اجتماعی فرهنگی و غیره می تواند بیشتر موارد را نیز پیچیده کند.

این جایی است که تحقیقات کلید واژه در می آید. این هنوز مهم است. این هنوز تمرین درک رقابت و پیدا کردن طاقچه است. و هنوز یک هنر از یک علم است.

ابزار پژوهش کلید واژه

ابزار پژوهش کلید واژه

در سال ۲۰۱۸، هنوز تحقیقاتی در مورد کلمه کلیدی را قبول می کنم، بیشتر از یک هنر از یک علم است، اما مطمئنا بسیاری از ابزارهای علمی برای کمک به شما در پیدا کردن این بهترین عبارات وجود دارد.

گوگل خود باید اولین پورت تماس باشد. موتور جستجو را ببندید، یک پرس و جو را وارد کنید، و ابتدا به پیشنهادات خودکار توجه داشته باشید. به پایه SERPs بروید و همچنین عبارات مربوطه را پیدا خواهید کرد.

سایر ابزارهای Google همچنان اغلب برای تحقیقات کلیدی SEO کلیدی هستند:

Google Trends علاقه مند به عبارات در طول زمان، علاقه به جغرافیا، و همچنین موضوعات مرتبط و پرس و جو مرتبط است
برنامه ریزان کلمات کلیدی Google عمیق تر تعداد اعداد را نشان می دهد، نشان می دهد که رقابت، و شما را به ارزش عبارات کلیدی در شرایط PPC (که می تواند مفید باشد، حتی اگر شما در حال کار بر روی رتبه آلی به جای دیدگاه پرداخت می شود)
Google Correlate با ارائه نتایجی از آنچه که عبارات جستجو را اغلب به دنبال در کنار (با هم مرتبط) عبارت شما ورودی کار می کند.
تعدادی از ابزارهای غیر گوگل برای کمک به شما وجود دارد. برخی از آنها آزاد هستند، برخی از آنها اجازه دادند آزادانه و دیگران پرداخت می شود. هر دو Moz و SEMrush دارای ابزارهایی هستند که می توانید برای مدت محدودی به صورت رایگان امتحان کنید. تمیز کننده و کلید واژه Shitter سریع، رایگان و کاملا خود توضیحی است. و Ubersuggest و Keywordtool.io

تطبیق با چشم انداز جدید نقطه ۱: عبارات طولانی دم، ارزش و دید بیشتری را می بینند

در بالا ما به این مفهوم اشاره کردیم که تحقیقات کلیدی معاصر اغلب در مورد تمایل به تفکیک ارزشهای بیشتر (طولانی) بیش از شرایط کوتاه مدت (سر) است.

منطق نه تنها منطق را اعمال می کند که حجم جستجو برای عبارات کلیدی همیشه طول می کشد – به طوری که تعداد بیشتری از افراد به صورت آنلاین می آیند و بیشتر ما جستجو را انجام می دهیم، اما همانطور که گوگل نتایج خود را نشان می دهد، به طور فزاینده ای از انواع خاصی از پرس و جوهای طولانی مدت حمایت می کند.

مثال کلیدی عبارات کلیدی به عنوان یک سوال مطرح است. ابزارهایی مانند «پاسخ عمومی» یک راه عالی برای مرور گزینه هایی هستند که چگونه یک واژه سر به عنوان یک سوال مطرح می شود.

تبلیغات در گوگل 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Close Menu
×

Cart