دستیار گوگل با ۲ روش جدید به شما برای سفر کمک میکند

شروع سال جدید فرصت مناسبی برای از بین بردن استرس و برنامه ریزی تعطیلات در طول سال است. با اینکه نمیتونیم قول کوتاه تر کردن صفهای بازرسی امنیتی ، جای پای بیشتر تو هواپیما یا یک سوئیت با ویوی اقیانوس رو بدیم ولی ۲ ویژگی جدید در دستیار گوگل معرفی میکنیم تا سفرتون رو یکم هموار تر کنیم. 

به آسانی برای پروازتان چک این کنید

با دستیارتان، میتوانید از قبل برای پروازهای آینده را جستجو کنید، قیمتها را بگیرید و وضعیت پرواز را رهگیری کنید. اما حالا شما را یک قدم به سوار شدن هواپیما نزدیک تر میکنیم. با دستیار گوگل به زودی قادر خواهید بود که برای پروازتان چک این کنید، و روی گوشی اندروید یا iOS کارت پروازتان را ذخیره کرده و بازیابی کنید. 

اگر با United Airlines سفر داخلی میکنید و تایید پروازتان روی جیمیل هست، دستیار روی گوشی شما یک نوتفیکیشن میفرستد که یادآوری کند چک این پرواز در دسترس است. همچنین میتوانید با گفتن ” هی گوگل، پروازمو چک این کن” از دستیار بخواهید برای شما چک این کند که دیگر نیازی به یادآوری شماره تایید نداشته باشید. و بعد از اینکه چک این کردید میتوانید کارت پروازتان را در Google Pay ببینید یا بگویید “هی گوگل، کارت پروازمو نشون بده.”

ما اول این ویژگی را برای پروازهای داخلی آمریکا با United Airlines ارائه میدهیم و به فکر گسترش آن برای ایرلاین ها و پروازهای بیشتر هستیم.

با رزرو هتل از طریق دستیار خواب راحتی داشته باشید

اگر هتلی را در نظر دارید، دستیار میتواند به شما کمک کند تا از طریق یک مکالمه کوتاه با موبایلتان ، اتاق رزرو کنید. میتوانید بگویید، “هی گوگل،  میخوام تو هتل کامبریا نیویورک در  ۱۲ ژانویه اتاق رزرو کنم” و موجود بودن اتاق ، انتخابهای مختلف قیمت را ببینید و سپس  با استفاده از مشخصات موجود پرداخت گوگلتان، به سادگی اتاق رزرو کنید.

برای رزرو سریع و آسان، ما با گستره ای از شرکتها کار میکنیم. از هتل ها مانند Choice Hotels, AccorHotels و InterContinental Hotels Group تا آژانسهای مسافرتی آنلاین و شرکایی مانند Priceline, Expedia, Mirai . Travelclick . این ویژگی در حال حاضر فقط در آمریکا و در گوشیهای اندروید و iOS  در دسترس است و این اولین قدم از هدف ما برای آسان سازی فرآیند رزرو هتل با دستیار گوگل است. 

این قسمت از سال، تایم شلوغی است ، پس امیدواریم این ترفندهای جدید دستیار گوگل توانسته باشند وقت شما را ذخیره کنند که تمرکزتان را روی مهمترین قسمت سفر بگذارید- گشت و گذار.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Close Menu
×

Cart