Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; nusoap_base has a deprecated constructor in /home/gzptradi/public_html/wp-content/plugins/pardakht-delkhah/gateways/nusoap.php on line 85

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; nusoap_fault has a deprecated constructor in /home/gzptradi/public_html/wp-content/plugins/pardakht-delkhah/gateways/nusoap.php on line 1007

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; nusoap_xmlschema has a deprecated constructor in /home/gzptradi/public_html/wp-content/plugins/pardakht-delkhah/gateways/nusoap.php on line 1095

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; soapval has a deprecated constructor in /home/gzptradi/public_html/wp-content/plugins/pardakht-delkhah/gateways/nusoap.php on line 2067

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; soap_transport_http has a deprecated constructor in /home/gzptradi/public_html/wp-content/plugins/pardakht-delkhah/gateways/nusoap.php on line 2169

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; nusoap_server has a deprecated constructor in /home/gzptradi/public_html/wp-content/plugins/pardakht-delkhah/gateways/nusoap.php on line 3474

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; wsdl has a deprecated constructor in /home/gzptradi/public_html/wp-content/plugins/pardakht-delkhah/gateways/nusoap.php on line 4597

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; nusoap_parser has a deprecated constructor in /home/gzptradi/public_html/wp-content/plugins/pardakht-delkhah/gateways/nusoap.php on line 6532

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; nusoap_client has a deprecated constructor in /home/gzptradi/public_html/wp-content/plugins/pardakht-delkhah/gateways/nusoap.php on line 7183
قابلیت های افزوده شده به رابط کاربری جدید گوگل ادوردز - تبلیغات در گوگل ایران وردز

از ساعت 9 الی 17

051-38931357

قابلیت های افزوده شده به رابط کاربری جدید گوگل ادوردز

نوشته شده توسط افشین در

قابلیت های افزوده شده به رابط کاربری جدید گوگل ادوردز

با توجه به انتشار نسخه جدید پلت فرم گوگل ادوردز ، در این مقاله به قابلیت های جدید آن پرداخته ایم. اگرچه این رابط کاربری جدید با نسخه قبلی گوگل ادوردز کاملأ منطبق نیست ، اما ویژگی ها و قابلیت های افزوده شده به آن امکانات منحصر بفردی را برای کاربران این پلت فرم فراهم آورده است. شاید در ابتدا این نسخه ی جدید کمی گیج کننده باشد اما با اندکی بررسی و پس از مدتی گشت و گذار در آن متوجه خواهید شد که آپدیت این پلت فرم توسط گوگل هوشمندانه بوده است.

اخبار اولیه در مورد این رابط کاربری جدید از سال گذشته توسط گوگل منتشر شد و گوگل اعلام کرد که تا پایان سال ۲۰۱۷ این نسخه در دسترس همگان خواهد بود. همچنین گوگل برای افرادی که با نسخه های جدید هر رابط کاربری به سرعت سازگاری پیدا نمی کنند امکان انتخاب هر ۲ نسخه را قرار داده است تا کاربران به مرور عادت به استفاده از نسخه جدید کنند. بطور خلاصه می توان گفت که قابلیت های افزوده شده به نسخه جدید به عنوان انگیزه ای برای استفاده افراد از آن می باشد که از بزرگترین مزیت های آن می توان به ذخیره زمان و انجام دادن فعالیت ها در مدت زمان کمتر و در دسترس بودن ابزارهای مختلف نام برد.

برخی از این قابلیت ها که در این مقاله قصد معرفی آن ها را داریم ، تا این لحظه به رابط کاربری جدید گوگل ادوردز افزوده شده و چند مورد از آن ها نیز طبق اعلام گوگل ، طی ماه های آتی و تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ افزوده خواهد شد.

افزونه Promotion :

افزونه Promotion :

تنها راه دسترسی به این افزونه جدید در گوگل ادوردز استفاده از رابط کاربری جدید آن می باشد. این افزونه به شما این امکان را می دهد که پیشنهادات ویژه ای را در متن تبلیغ نمایش داده و به آنها لینک دهید. آیکون تگ این افزونه به نمایش بهتر و جلوه مناسب آن کمک کرده است.

گزارش کاربران بر اساس میزان درآمد خانوار :

این گزارش در نسخه جدید تنها برای جستجوهای متنی گوگل در دسترس است و در تب Demographics می توانید آن را مشاهده و بررسی کنید. در نسخه قبلی ادوردز این گزارش تنها برای تبلیغاتی در دسترس بود که هدف دهی جغرافیایی (location targeting) را برای تبلیغ فعال کرده بودند.

صفحه مخاطبان (Audiences page) :

صفحه مخاطبان (Audiences page) :

صفحه جدید برای مخاطبین این امکان را فراهم کرده است که مدیریت مخاطبین ، هدف دهی و بهینه سازی برای مخاطبین را در کنار هم و در یک صفحه مشاهده کنند. همچنین برخی از گزینه های قبلی این صفحه با عناوین و قابلیت های جدید معرفی شده اند. گزینه “Target and bid” در نسخه جدید با عنوان “Targeting“ و گزینه “Bid only” تحت عنوان “Observations” معرفی شده است.

ارائه گزارش بر اساس مدل N-grams :

صفحه جدید برای مخاطبین این امکان را فراهم کرده است که مدیریت مخاطبین ، هدف دهی و بهینه سازی برای مخاطبین را در کنار هم و در یک صفحه مشاهده کنند. همچنین برخی از گزینه های قبلی این صفحه با عناوین و قابلیت های جدید معرفی شده اند. گزینه “Target and bid” در نسخه جدید با عنوان “Targeting“ و گزینه “Bid only” تحت عنوان “Observations” معرفی شده است. ارائه گزارش بر اساس مدل N-grams :

در تب Words موجود در باکس Searches ، قابلیتی بر اساس مدل N-grams کلید واژه ها افزوده شده است که شامل کلمه هایی است که به ازای هر مورد از search termها نمایش داده شده است. این گزارش شامل تعداد نمایش و کلیک ها به ازای هر کدام از کلمه ها بر اساس مدل N-grams می باشد. حاشیه پررنگ تر دور هر یک از کلمه ها بیانگر تعداد سرچ و کلیک بیشتر به ازای آن ها می باشد.

تنظیمات بودجه بندی برای افزونه تماس (call extensions) :

با استفاده  از این قابلیت جدید ، می توانید مدیریت بهتری بر روی نمایش این افزونه داشته باشید.  این قابلیت بسیار شبیه به موردی است که در نسخه قبلی با عنوان “interactions” شناخته میشد. این قابلیت جدید در قسمت Advanced Bid Adjustment در سطح کمپین قرار دارد.

عملکرد صفحه فرود (Landing page performance) :

عملکرد صفحه فرود (Landing page performance) :

در رابط کاربری جدید صفحه مجزایی مانند صفحه کلیدواژه ها و متن تبلیغ افزوده خواهد شد که از طریق آن می توانید صفحه های فرود متفاوت را در یک صفحه و در کنار هم مشاهده و بررسی کنید. هدف از ایجاد این صفحه ، کمک به کاربران برای بهینه سازی بهتر تبلیغ و همچنین در دسترس بودن ابزاری برای بررسی لندینگ پیج های متفاوت تبلیغ می باشد.

موارد مذکور ، قابلیت هایی است که تا این لحظه در رابط کاربری حدید گوگل ادوردز ایجاد شده است اما همانطور که در ابتدای مقاله عنوان شد ، طی ماه ها و روزهای آتی قابلیت های دیگری نیز افزوده خواهند شد که برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشند :

قابلیت مخاطبان in-market به صورت پیشرفته :

این قابلیت برای تبلیغات متنی گوگل ادوردز در دسترس است و نسخه پیشرفته آن بر اساس سایت هر تبلیغ ، عملکرد هر کمپین و اهداف تعریف شده برای هر تبلیغ طراحی شده است.

قابلیت Google attribution :

طبق اعلام گوگل ، این مورد بزرگترین ویژگی رابط کاربری جدید است که بسیاری از کاربران در انتظار افزوده شدن آن با ویژگی های جدید و منحصر بفرد به نسخه جدید هستند.

امکان آپلود محاسبه میزان فروش برای کاربران سرویس Google for Retail :

کاربران این سرویس که برای محاسبه میزان فروش خود نیازمند بررسی ایمیل های برنامه ریزی شده هستند ، در آینده میتوانند مستقیمأ این موارد را در درون محیط گوگل ادوردز آپلود کنند.

 

Categories: آموزش

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...