گوگل AdMob چیست؟

گوگل AdMob ( با AdSense اشتباه گرفته نشود)، یک پلتفرم تبلیغاتی برای اپلیکیشنهای موبایل است که به صورت ویژه برای توسعه دهندگان اپلیکیشن طراحی شده است. این سرویس به توسعه دهندگان کمک میکند با نمایش تبلیغات در اپلیکیشن کسب درآمد کنند.

AdMob چگونه کار میکند؟

این سرویس برای اپلیکیشنهای Android و iOS مورد استفاده قرار میگیرد. توسعه دهندگان میتوانند با نمایش تبلیغات دیگران در اپهای خود به کسب در آمد بپردازند.

سازندگان اپلیکیشن میتوانند با فیلترهای مختلف مطمئن شوند که تبلیغات نمایش داده شده مرتبط با موضوع اپ هست. همچنین میتوانید بر انواع تبلیغات کنترل داشته و از بین تبلیغات بنر، ویدیو ، تمام صفحه و ….  انتخاب کنید.

AdMob همچنین یک پلتفرم جامع واسطه ای ارائه می دهد که توسعه دهندگان میتوانند از بین بیش از ۴۰ شبکه سوم شخص واسط تبلیغات باشند و آنها را مدیریت کنند. این روش کمک میکند که درآمدزایی شما از اپلیکیشن به حداکثر برسد.

تفاوت AdMob با AdWords چیست؟

با استفاده از AdWords شما میتوانید کمپین نصب اپلیکیشن ایجاد کرده که به کاربران شبکه AdMob نمایش داده شوند. متصل کردن AdWords و AdMob به شما کمک میکند تجربه تبلیغات خود را بهینه کنید. همچنین با AdWords میتوانید کمپین تبلیغات اپ ایجاد کرده و در گوگل ، گوگل پلی ، یوتیوب ، شبکه نمایش گوگل و AdMob . پس از اینکه نرم افزار شما تعداد نصب کافی داشت ، میتوانید با  AdMob به کسب در آمد بپردازید. 

چرا AdMob اولین انتخاب توسعه دهندگان موبایل است؟

پلتفرم AdMob بیشتر کارها را برای شما انجام میدهد تا تمرکزتان را فقط روی توسعه و بهینه سازی اپ بگذارید در حالی که از آن درآمدزایی میکنید.  AdMob میتواند با همه پلتفرمهای برتر موبایل استفاده شود. Android ، iOS  و با پشتیبانی از پیشگامان موتورهای بازی سازی مانند Unity و Cocosd-x.  ادغام AdMob با سرویسهای گوگل پلی بهینه سازی اتومات برای اپلیکیشنهای اندرویدی بدون را بدون نیاز به تغییرات در SDK انجام میدهد. این سرویس به توسعه دهندگان کمک میکند که با انتخاب از بین تبلیغات بنری، علاقه مندی کاربرها، تبلیغات بومی اپ و تبلیغات جوایز با رسانه های گسترده شامل متن ، عکس ، فیلم و مینی گیم های قابل بازی کردن به کسب درآمد بپردازند. با استفاده از سرویس واسط AdMob میتوانید با گرفتن تبلیغ از بیشتر از ۴۰ شبکه شخص ثالث تبلیغاتی در آمد خود را افزایش دهید. با سرویس واسط AdMob ، میتوانید بهینه سازی شبکه تبلیغات ( Ad Network Optimization ) به طور خلاصه (ANO) را فعال کرده تا گزارش گیری بین شبکه ها را برای افزایش CPM و حداکثر درآمدزایی از سرویس واسط به کار بگیرید.  توسعه دهندگان همچنین میتوانند با استفاده از کمپینهای رایگان AdMob تبلیغات شخصی خود را در اپلیکیشنهایی که نوشته اند نمایش دهند.

تبلیغات در گوگل

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Close Menu
×

Cart