G Suite چیست ؟

G Suite ( نام قبلی آن Google Apps ) مجموعه ای از نرم افزارهای تحت وب است که گوگل برای کسب و کارها طراحی کرده است. حساب G suite به شما اجازه دسترسی به Gmail را تحت دامین دلخواهتان داده و به ازای هر کاربر ۳۰ گیگابایت به فضای گوگل درایو ارائه میدهد. از طریق G Suite میتوان به تعدادی نرم افزار قوی دیگر هم دسترسی داشت

تقویم، گوگل Docs ( آفیس) ، برگه ها ( اکسل) ، اسلایدز ( پاورپوینت)، فرم ها، هنگ اوت و گوگل پلاس.
G Suite برای کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب بوده و ابزارهای بسیاری را برای موفیت در اختیار شما قرار میدهد. یکی از مزایای G suite داشتن برنامه ها برای تلفن همراه است. تمامی برنامه های را که شما با ویندوز ، مک و لینوکس دسترسی دارید میتوانید برای تلفنها و تبلتهای اندروید و iOS هم دانلود کنید. 

G Suite برای کار، به شما ایمیل حرفه ای، فضای ذخیره سازی آنلاین، تقویم به اشتراک گذاری شده، میتینگ های ویدیویی و …. ارائه میدهد.

این ابزارها همکاری بین اعضای گروه را ساده و موثر تر میسازند و به شما امکان به اشتراک گذاری اسناد و فایلها را داده و همچنین شما را قادر میسازد تا از طریق Hangouts ویدیو کنفرانس کرده و پیام های لحظه ای ارسال کنید ( مانند تلگرام یا Whatsapp ). همچنین با به اشتراک گذاری تقویم میتوانید برنامه ریزی میتینگها را آسان تر کنید.


قیمت ها
پایه

مجموعه اداری حرفه ای با ۳۰ گیگ فضا

۵$

هر کاربر/ماهیانه

بیزنس

مجموعه اداری افزایش یافته با فضا و آرشیو نامحدود

۱۰$

هر کاربر/ماهیانه

شرکتی

مجموعه اداری پریمیوم با قابلیتها و کنترلهای حرفه ای

۲۵$

هر کاربر/ماهیانه

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Close Menu
×

Cart