از ساعت 9 الی 17

051-38931357

G Suite چیست ؟

نوشته شده توسط مهدی محمدی در

G Suite ( نام قبلی آن Google Apps ) مجموعه ای از نرم افزارهای تحت وب است که گوگل برای کسب و کارها طراحی کرده است. حساب G suite به شما اجازه دسترسی به Gmail را تحت دامین دلخواهتان داده و به ازای هر کاربر ۳۰ گیگابایت به فضای گوگل درایو ارائه میدهد. از طریق G Suite میتوان به تعدادی نرم افزار قوی دیگر هم دسترسی داشت

تقویم، گوگل Docs ( آفیس) ، برگه ها ( اکسل) ، اسلایدز ( پاورپوینت)، فرم ها، هنگ اوت و گوگل پلاس.
G Suite برای کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب بوده و ابزارهای بسیاری را برای موفیت در اختیار شما قرار میدهد. یکی از مزایای G suite داشتن برنامه ها برای تلفن همراه است. تمامی برنامه های را که شما با ویندوز ، مک و لینوکس دسترسی دارید میتوانید برای تلفنها و تبلتهای اندروید و iOS هم دانلود کنید. 

G Suite برای کار، به شما ایمیل حرفه ای، فضای ذخیره سازی آنلاین، تقویم به اشتراک گذاری شده، میتینگ های ویدیویی و …. ارائه میدهد.

این ابزارها همکاری بین اعضای گروه را ساده و موثر تر میسازند و به شما امکان به اشتراک گذاری اسناد و فایلها را داده و همچنین شما را قادر میسازد تا از طریق Hangouts ویدیو کنفرانس کرده و پیام های لحظه ای ارسال کنید ( مانند تلگرام یا Whatsapp ). همچنین با به اشتراک گذاری تقویم میتوانید برنامه ریزی میتینگها را آسان تر کنید.


قیمت ها
پایه

مجموعه اداری حرفه ای با ۳۰ گیگ فضا

۵$

هر کاربر/ماهیانه

بیزنس

مجموعه اداری افزایش یافته با فضا و آرشیو نامحدود

۱۰$

هر کاربر/ماهیانه

شرکتی

مجموعه اداری پریمیوم با قابلیتها و کنترلهای حرفه ای

۲۵$

هر کاربر/ماهیانه

Categories: آموزش