گوگل مای بیزنس(Google My Business) چیست؟

گوگل مای بیزنس یک ابزار رایگان با استفاده آسان برای کسب و کارها یا سازمانهایی است که میخواهند حضور آنلاینشان در گوگل ، شامل گوگل سرچ و گوگل مپ را مدیریت کنند. میتوانید با تایید و ویرایش اطلاعات کسب و کارتان هم برای پیدا کردن خودتان به مشتریها کمک کرده و هم راجع به کارتان توضیح دهید.

  • با استفاده رایگان از گوگل مای بیزنس،  نمایش اطلاعات کارتان را در نقشه و جستجوی گوگل مدیریت کنید.
  • با مشتریهای جدید و قدیم تعامل کنید و راجع به کارتان به آنها توضیح دهید.
  • از اینجا شروع کنید.
  • راهنمای شروع را از اینجا بخوانید.

مزایای استفاده از گوگل مای بیزنس

اطلاعاتتان را مدیریت کنید

اطلاعات، محصولات یا خدماتی را که کاربران پس از جستجو در گوگل راجع به کار شما میبینند مدیریت کنید. کارهایی که اطلاعاتشان را با گوگل مای بیزنس تایید میکنند با احتمال ۲ برابر بیشتر به عنوان کسب و کار معتبر توسط بازدید کننده ها در نظر گرفته میشوند. وقتی مردم کار شما را در نقشه یا جستجوی گوگل پیدا میکنند، اطمینان حاصل کنید که به اطلاعاتی مانند ساعات کاری سایت و آدرس شما دسترسی داشته باشند.

با مشتریهای تعامل کنید

نظرات مشتریها را بخوانید و به آنها پاسخ دهید و عکسهایی که راجع به کارتان توضیح میدهند پست کنید. کسب و کارهایی که عکس اضافه میکنند، روی نقشه های گوگل ۴۲% بیشتر درخواست مسیر برای رانندگی دریافت کرده و در جستجوی گوگل هم  35% بیشتر از کارهایی که عکس ندارند کلیک روی سایتشان دریافت میکنند.

حضورتان را درک کرده و آن را گسترش دهید

اطلاعاتی راجع به اینکه مشتریها چطور راجع به کار شما جستجو کرده اند و این مشتریها از کجا می آیند ببینید. همچنین میتوانید اطلاعاتی ببینید راجع به اینکه چند نفر از مردم مستقیما  از طریق شماره ی نمایش داده شده  در نتایج  جستجوی محلی یا نقشه گوگل،  با کسب و کار شما  تماس گرفته اند . وقتی آماده بودید،  کمپین اَدوُردز اکسپرس ایجاد کرده و به طور یکپارچه و منظم عملکرد آن را دنبال کنید تا کارتان را بیشتر معرفی کنید.

استفاده از آن آسان و رایگان است.

 

موبایلی شوید

استفاده همراه را ترجیح میدهید؟ برای دسترسی به حسابتان، نرم افزار رایگان گوگل مای بیزنس را دانلود کرده و اطلاعات کسب و کارتان را از هرجایی به روز کنید.

دانلود نرم افزار Android و iOS

 

 تبلیغات در گوگل

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Close Menu
×

Cart