بودجه روزانه گوگل ادوردز چیست ؟

برچسب ها بودجه روزانه گوگل ادوردز چیست ؟

بودجه روزانه گوگل ادوردز مبلغی که به طور متوسط برای  مصرف روزانه هر کمپین تبلیغاتی خود تعیین می کنید.

شما یک بودجه روزانه به طور متوسط ​​برای هر کمپین ادوردز تنظیم می کنید و سپس سیستم به صورتی عمل میکند تا تبلیغات شما تا زمانی که بودجه روزانه ی تعیین شده اتمام یابد به نمایش دربیاید.

هنگامی که بودجه روزانه ی گوگل ادوردز شما به اتمام می رسد، تبلیغات شما معمولا برای آن روز دیگر نمایش نخواهد داشت. میزان و سرعت نمایش تبلیغ در یک روز را میتوان از گزینه ی “ad delivery option تعیین کرد.

ممکن است که در بعضی از روز ها بودجه روازنه کمتر و یا گاهی کمی بیشتر از مبلغ تعیین شده مصرف شود. برای اطمینان از اینکه تبلیغات شما در روز هایی که میزان جستجو در ارتباط با هدف تبلیغاتی شما بیش از حد معمول می باشد تبلیغات شما بیش تر به نمایش در می آید و بدیهی است بیشتر از بودجه ی روزانه تعیین شده برای کمپین شما مصرف خواهد کرد ، این میزان می تواند حتی تا دو برابر بودجه روزانه ی تعیین شده نیز باشد. اما در روزهای دیگر تبلیغ در حد بودجه روزانه مصرف خواهد کرد . در نظرداشته باشید در گذشته احتمال مصرف بیشتر از بودجه روزانه تنها ۲۰ درصد بوده است .

از  تاریخ ۴ اکتبر سال ۲۰۱۷، گوگل اعلام کرد کمپین های ادوردز می توانند تا دو برابر بودجه ی روزانه را صرف کنند تا از این طریق بتوانند به اهداف تبلیغاتی خود، برسند.

در روزهایی که ترافیک جستجو در کلیدواژه های شما زیاد باشد، بودجه ی روزانه ی تبلیغ می تواند حتی تا دو برابر بودجه ی روزانه ی تعیین شده نیز مصرف شود.

اگر ترافیک اینترنت را همانند یک اقیانوس توصیف کنیم ، بعضی روزها اقیانوس دارای امواج کمی است و  گاهی پر موج است . بنابراین، چنانچه تبلیغ شما به دلیل دامنه ی سرچ پایین در بیشتر روز ها بازخورد مد نظر شما را ندارد پس در روز هایی که جستجو در کلیدواژه های شما بیشتر است تبلیغ شما بیش از میزان تعیین شده به نمایش در می آید و در نتیجه بودجه ی روزانه ی بیشتری مصرف می کند.

جهت مشاهده این اطلاعیه می توانید به این لینک گوگل در رابطه با روال مصرف بودجه روزانه گوگل ادوردز مراجعه نمایید.

با توجه به توضیحات ارائه شده حتما بودجه روزانه تبلیغ گوگل ادوردز خود را  آگاهانه انتخاب کنید.

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Close Menu
×

Cart