از کشف تا کلیک، قابلیتهای جدید تبلیغات یوتیوب برای داستان سرایی تاثیر گذار تر ویدوها

نقش بالای ویدیو در سراسر سفر مصرف کننده امروز ، یک فرصت هیجان انگیز برای بازاریابان است که روابطی ایجاد کنند که باعث کسب نتایج بهتر کسب و کار می شود. در هفته تبلیغات نیویورک، ما راه های جدیدی را به بازاریابان برای تبدیل شدن به داستان سرایان موثر تر با استفاده از ترکیب قدرت بوم خلاق یوتیوب با راه حل های یادگیری ماشینی گوگل راهکارهای  اندازه گیری معرفی کردیم.

به بینندگان کمک کنید تا با افزونه ها اقدام کنند

به زودی قادر خواهید بود تا با استفاده از انواع مختلف افزونه های تبلیغاتی، آگهی های تبلیغاتی خود را عملیاتی کنید. مشابه افزونه های تبلیغات جستجو، افزونه های یوتیوب آگهی ویدیوی شما را با ارائه اطلاعات مفید افزایش داده و مصرف کنندگان دلایل بیشتری برای اقدام کردن میدهد.می توانید موقعیت های مکانی و افزونه فرم (در حال حاضر در بتا) به تبلیغات In-stream TrueView خود اضافه کنید. در حال حاضر ما در حال بررسی موارد استفاده بیشتری هستیم که بینندگان را به تکمیل موارد پایین قیف تشویق  کنیم. مثل پیدا کردن ساعت نمایش فیلم بعدی ، دانلود یک اپلیکیشن یا رزرو یک سفر.

علائم تجاری مانند Vodafone، Chili، ۲۰th Century Fox، Headspace و Maybelline در حال حاضر از افزونه ها برای تبلیغات ویدئویی استفاده می کنند تا ارتباط بیشتری برای تبلیغات موبایلی خود داشته باشند و تاثیر بیشتری روی معیارهایی که مهم هستند بگذارند. Vodafone با استفاده از افزونه ها، ۲.۳ میلیارد دلار افزایش در Ad Recall و ۳.۵ درصد CTR را افزایش داد که ۷۸۵ درصد رشد در بنچمارک منطقه ای خود داشته است.

تاثیر کامل کمپین ویدئویی خود را اندازه گیری کنید

داستان سرایی ویدیوئی صرفا در مورد  پیروزیهای کوتاه مدت کمپیهای تبلیغاتی نیست – بلکه راجع به هدایت نتایج قابل اندازه گیری در هر مرحله از سفر مصرف کننده است. می دانیم که گفتنش ساده تر از عمل است، به همین دلیل است که ما راه حل Brand Lift را توسعه می دهیم و با IRI همکاری می کنیم تا کار تبلیغ کنندگان را برای اندازه گیری و عملکرد روی معیارهای بالا و پایین قیف ساده تر کنیم.

بر اساس بازخورد شما، به زودی قادر خواهید بود مطالعات Brand Lift را مستقیما در Google Ads یا Display & Video 360 تنظیم کنید و به راحتی در کنار سایر معیارهای تبلیغ خود گزارشها را مشاهده کنید. ما همچنین شروع به ارسال نظر سنجیهای Brand Lift به طور پیوسته در طول مدت فعالیت کمپین تبلیغاتی کرده ایم  خود را به طور پیوسته در نظر می گیریم تا در لحظه ببینید که چگونه تبلیغات ویدئویی شما بر روی درک مخاطبین تاثیر می گذارد. علاوه بر این، ما دو معیار جدید را معرفی کردیم: کاربران بالا رفته، تعداد افرادی که تحت تاثیر قرار تبلیغ شما قرار گرفته اند، و هزینه به ازای هر کاربر بالارفته، که کار شما را برای بهینه سازی اثربخشی و بهره وری هزینه در کمپین تبلیغاتی آسان تر میکند. برای بیشترین بهره از این ابزارهای اندازه گیری جدید، استفاده از Maximize Lift bidding را پیشنهاد میکنیم.

ما همچنین در حال افزایش سرمایه گذایمان را در Google Measurement Partners هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که تبلیغ کنندگان می توانند رسانه های یوتیوب را با راه حل های اندازه گیری که مطابق استانداردهای دقیق و معتبر هستند، اندازه گیری کنند. ما به طور نزدیکی به شرکایمان همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم راه حل های آنها به حریم خصوصی کاربران احترام می گذارد. علاوه بر Nielsen Catalina Solutions و Oracle Data Cloud، به زودی تبلیغ کنندگان CPG امکان اندازه گیری رسانه های YouTube خود را با استفاده از IRI خواهند داشت. این پیشنهادات آزمایشهای جغرافیایی را با Nielsen MPA تکمیل کرده و به تبلیغ کنندگان گزینه های گوناگونی برای دیدن تاثیر آفلاین تبلیغات ویدئویی خود ارائه میدهند. هفته گذشته ما یکپارچه سازی گسترش یافته برای سازگاری برند و رسیدن به گزارش  اعلام کردیم ، تا به تعهدمان برای ارائه کیفیت و انتخاب، زمانی که  صحبت از کمک به بازاریابان درک بهتر سرمایه گذاری روی رسانه میشود، ادامه دهیم.

ما در مورد این که چگونه این قابلیت ها می توانند کمپینهای شما را به سطح بعدی برسانند، و تاثیر واقعی کسب و کار را در سراسر سفر مشتری بگذارند، هیجان زده هستیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

This Post Has 2 Comments

  1. تست ۱

پاسخی بگذارید

Close Menu
×

Cart